אחראי ניהול מלאי

+ פרטי המסלול

מסלול ״אחראי ניהול מלאי״ הוא מסלול גיוס חרדי במסגרתו החייל אחראי על ניהול וביצוע של הזמנות חלפים. על החייל לדאוג לקבלת חלפים, לאחסונם, לשימורם, לניפוק חלפים, לספירת המלאי, לניהול פריטים בעלי תאריך תפוגה, לקבלת ציוד חדש ואחסנתו ולגריעת ציוד שיצא מהמערך. אורך ההכשרה של החייל במסלול עומדת על כ-3 שבועות, ובמסגרת שירותו הצבאי קיימת לחייל אפשרות לקבל רישיון למלגזה.

+ למי מיועד המסלול

מסלול ״אחראי ניהול מלאי״ מיועד לציבור החרדי בגילאי 18-21. המסלול מאפשר לציבור השומר תורה ומצוות להשתלב בצבא מבלי לפגוע באורח החיים שלו. בכדי לא לפגוע ברוחניות של החיילים, השירות הוא שירות מגדרי לגברים בלבד, כשרות המזון המחולקת לחיילים היא למהדרין ולחיילים מגיע חיזוק תורני מידי יום. במידה ועל החייל להישאר בבסיס בשבת, הוא יקבל ליווי רבני, וכל התפילות יערכו במניין. המסלול מיועד לבעלי פרופיל רפואי של 64 ומטה.

+ תשלומי משפחה

במטרה לשמור על אורח החיים של החיליים הנשואים, צה״ל מציע תמיכה וסיוע בגובה של עד 4,359₪ בנוסף לשכר הבסיס. סיוע זה מגיע לחייל כאשר הוא אב ליד/ה או שאשתו בהריון/סטודנטית. כמו כן הצבא יכול לסייע בערוצים נוספים כגון: שכר דירה, היתר עבודה, מענקי מזון, תווי שי לחג וסיוע כלכלי. גם חייל בודד רשאי להגיש בקשה לכל אותם הערוצים.

+ שנת משימה

חייל בוגר ישיבה חרדית שסיים את השנתיים של שירותו יכול לבקש לצאת לשנת משימה. בשנה זו יוכל החייל לרכוש מקצוע לחיים ולהשלים את השכלתו וכך להתשלב בשוק העבודה האזרחי. במסגרת שנת השירות החיילים זוכים לליווי תעסוקי, ייעוץ והדרכה בנושא השתלבות בשוק התעסוקה. מטרת שנת המשימה היא להכין את החייל לחיים שאחרי השירות הצבאי בו הוא תרם והגן על המולדת. שנת המשימה וההכשרה במהלכה ניתנת ללא עלות.

להצטרפות

לפרטים והצטרפות למסלול

מסלולים דומים:

אחזקת מערכות נשק

״אחזקת מערכות נשק״ הוא מסלול גיוס חרדים המזכה בתעודה. במסגרת ההכשרה החיילים החרדים מתמחים בטיפול במערכות נשק מתקדמות

לפרטים ולהצטרפות לחץ כאן

אלקטרונאי

מסלול גיוס החרדים ״אלקטרונאי״ מאפשר לציבור החרדי לשרת שירות משמעותי בצבא ההגנה לישראל ולזכות במקצוע לחיים

לפרטים ולהצטרפות לחץ כאן

הנדסאי תכנון ופיתוח

מסלול גיוס החרדים ״הנדסאי תכנון ופיתוח״ הוא שירות המשלב בין לימודי תואר הנדסאי וצבירת ניסיון מקצועי

לפרטים ולהצטרפות לחץ כאן
לכל המסלולים